XX Niedziela Zwykła – 20 sierpnia 2017

255
  1. Msza św. w tygodniu o godz. 8.00 i 18.00, sobota o 17.00.
  2. Przypominam, że w środy przed Mszą św. różaniec w intencji ojczyzny oraz nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a w czwartek od 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i prywatna adoracja oraz Nowenna do św. Józefa. Można składać prośby i podziękowania.
  3. Odpowiadając na apel Episkopatu i Caritas Polska w następną niedzielę odbędzie się zbiórka do puszek na pomoc dla poszkodowanych w wyniku nawałnic, które przeszły w ostatnim czasie nad Polską.
  4. Do odebrania prasa katolicka „Niedziela”.
  5. W tym tygodniu patronują nam: czwartek św. Bartłomiej Apostoł. W sobotę Uroczystość NMP Częstochowskiej.
  6. Wszystkim sprzątającym kościoły w ubiegłym tygodniu składamy serdeczne Bóg zapłać, a o posprzątanie kościołów w tym tygodniu prosimy: kościół parafialny parafianie – 218 – 226 – w piątek po Mszy św.
  7. Wszystkim naszym Parafianom, Dobroczyńcom oraz Gościom serdecznie dziękujemy za wspólną modlitwę i życzymy błogosławieństwa Bożego w rozpoczętym tygodniu.

Dzisiejsza niedziela jest ostatnią jaką spędza z nami nasz wikariusz Ireneusz Baran. Serdecznie dziękujemy mu za gorliwą posługę kapłańską, za wszelkie dobro, które otrzymaliśmy przez Jego posługę i życzymy Bożego błogosławieństwa na nowej placówce duszpasterskiej. Szczęść Boże.

W ubiegłym tygodniu z naszej parafii odeszły do wieczności: Wanda Staszak i Weronika Skiba. Wieczne odpoczywanie …