XXI Niedziela Zwykła – 21 sierpnia 2016

376
 1. Msza św. w tygodniu o godzinie 18.00. Codziennie od godziny 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w intencji naszej Parafii. Zapraszamy na czuwanie z Jezusem Eucharystycznym. Intencje.
 2. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Grzegorz Marek Czekirda par. św. Trójcy w Leżajsku i Ewelina Kruk par. Tarnawiec. Zap. II.
 3. W ubiegłą niedzielę z wpłatami bankowymi zostało złożone  6700 zł i 70 $. Bóg zapłać za składane ofiary.
 4. Dzisiaj zbiórka do puszek na Dom Ulgi w Cierpieniu  im. Św. Jana  Pawła II w Jarosławiu. Jest to hospicjum dla chorych na nowotwory i inne nieuleczalne choroby.
 5. Przypominam, że w środy przed Mszą św. różaniec w intencji ojczyzny oraz nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a w czwartek od 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i prywatna adoracja oraz Nowenna do św. Józefa. Można składać prośby i podziękowania.
 6. Do odebrania prasa katolicka: Tygodnik Katolicki „Niedziela”.
 7. W piątek (26.08) liturgiczna Uroczystość NMP Częstochowskiej. Podczas mszy świętej o godz. 18.00 uroczyście dokonamy Aktu Zawierzenia Parafii Matce Bożej z okazji 1050 rocznicy Chrztu Polski. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 8. W tym tygodniu patronują nam – środa św. Bartłomiej, sobota św. Monika.
 9. Solenizantom, Jubilatom i tym, którzy obchodzą w tym tygodniu rocznice swoich urodzin, sakramentu małżeństwa życzymy obfitości łask płynących od Pana Boga Trójjedynego. Opieki Matki Bożej, świętego Józefa oraz Waszych świętych Patronów. Życzymy miłych spotkań przy niedzielnym stole w gronie rodzinnym i bliskich przyjaciół. Gościom życzymy ponadto szczęśliwego powrotu do miejsca swego zamieszkania.
 10. Wszystkim sprzątającym kościoły w ubiegłym tygodniu składamy serdeczne Bóg zapłać, a o posprzątanie kościołów w tym tygodniu prosimy:
 • kościół parafialny parafianie z Tarnawca nr 86 – 91 (w piątek po Mszy św.);
 • Ożanna parafianie z nr 20 i 21.