XXVIII Niedziela Zwykła – 9 października 2016

1. Msza św. w tygodniu o 17.00, w sobotę o 16.00. Intencje.
  2. Cały miesiąc październik jest poświęcony modlitwie różańcowej. Zapraszam i zachęcam wszystkich do wspólnej, parafialnej modlitwy – zwłaszcza dzieci i młodzież.
  3. W środę o 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, cicha adoracja, różaniec za Ojczyznę odmówimy o godz.17.00.
  4. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Za złożone ofiary na rzecz prowadzonych prac remontowo –
  5. konserwatorskich składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
  6. Dzisiaj po raz XVI obchodzimy Dzień Papieski pod hasłem: „Bądźcie świadkami miłosierdzia”. Przed kościołem zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia, które wspiera zdolną młodzież z ubogich rodzin.
  7. W czwartek 13 października ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej połączonej z procesją ze świecami.
  8. W piątek Dzień Nauczyciela – pamiętajmy o nauczycielach i pracownikach oświaty.
  9. W poniedziałek po Mszy św. i nabożeństwie różańcowym spotkanie uczniów klasy pierwszej i drugiej gimnazjum.
  10. We wtorek po Mszy św. i nabożeństwie różańcowym spotkanie uczniów klasy trzeciej gimnazjum.
  11. W środę spotkanie Dziewczęcej Służby Maryjnej – DSM.
  12. Do odebrania prasa katolicka.
  13. W tym tygodniu w liturgii kościoła wspominamy: czwartek bł. Honorata Koźmińskiego, sobota św. Teresę od Jezusa.
  14. Wszystkim naszym parafianom, gościom i solenizantom życzymy miłej niedzieli oraz Bożego błogosławieństwa na nowy rozpoczynający się tydzień.
  15. Wszystkim sprzątającym kościoły w ubiegłym tygodniu składamy serdeczne Bóg zapłać, a o posprzątanie kościołów w tym tygodniu prosimy:
  • kościół parafialny parafianie  z numerów  –  230 – 236 –  w piątek po Mszy św.