XXX Niedziela Zwykła – 23 października 2016

242
 1. Msza św. w tygodniu o 17.00, w sobotę o 16.00. Intencje.
 2. W piątek prosimy wszystkie dzieci uczęszczające na nabożeństwa różańcowe o przyniesienie uzupełnionych dotychczas plansz.
 3. W piątek od 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i o 17.00 odmówimy różaniec. Po różańcu na Mszy św. zostaną wprowadzone relikwie ojca św. JP II. W  piątek nie będzie Mszy św. w Ożannie.
 4. Dzisiaj rozpoczyna się tydzień misyjny – modlimy się za misje i misjonarzy. Taca przeznaczona jest na misje.
 5. Zwyczajem lat poprzednich w Tygodniu Misyjnym prowadzona jest w naszej parafii zbiórka zboża i płodów rolnych dla WSD w Przemyślu. Sołtysów poszczególnych wsi prosimy,  aby taką zbiórkę przeprowadzili  w najbliższy poniedziałek czyli jutro. Do godz. 8.00 wystawiamy płody ziemi przy drodze, a sołtysów prosimy aby po godzinie 8.00 zwieźli wszystko przed kościół parafialny. Około godziny 10.00 przybędzie samochód dostawczy z Seminarium, który zabierze złożone dary. Bardzo proszę kilku mężczyzn do pomocy do panów sołtysów. Bóg zapłać za okazaną pomoc dla WSD.
 6. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych i miesiąc modlitwy za zmarłych. Pamiętajmy o uporządkowaniu grobów naszych bliskich i zmarłych kapłanów. Pamięć i modlitwa o zmarłych to zawsze wyraz naszej wdzięczności i wiary w świętych obcowanie.
 7. Na ołtarzach i ławkach są wyłożone kartki wypominkowe. Można  je zabierać i po czytelnym wypełnieniu składać do skrzynki z napisem WYPOMINKI.
 8. Można również u młodzieży zakupić znicze i wkłady i w ten sposób wesprzeć naszą młodzież.
 9. W czwartek po Mszy św. swoje spotkanie będzie mieć Koło Biblijne. Zapraszamy chętnych.
 10. Do odebrania prasa katolicka – „Niedziela” oraz „Chrystus i Ty”.
 11. W najbliższym tygodniu patronują nam – poniedziałek bł. Jan Balicki, piątek św. Szymon i Juda Tadeusz.
 12. Wszystkim naszym parafianom, gościom i solenizantom życzymy miłej niedzieli oraz Bożego błogosławieństwa na nowy rozpoczynający się tydzień.
 13. Wszystkim sprzątającym kościoły w ubiegłym tygodniu składamy serdeczne Bóg zapłać, a o posprzątanie kościołów w tym tygodniu prosimy:
 • kościół parafialny parafianie  z numerów  – 247 – 255  w piątek po Mszy św.