XXXII Niedziela Zwykła – 06 listopada 2016

1. W tygodniu Msza św. o 17.00, w piątek i sobotę o 16.00. Rozpoczynamy Koronką do Bożego Miłosierdzia 15 min. wcześniej. Intencje.
  2. Dziś zmiana tajemnic różańcowych. Intencje dla róż – za zmarłych z naszych rodzin i o powołania z naszej parafii.
  3. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji.
  4. Taca z najbliższej niedzieli jest tacą inwestycyjną. Za każdy dar serca składamy Bóg zapłać i prosimy o wsparcie naszych prac remontowo – konserwatorskich, abyśmy mogli szczęśliwie je dokończyć, które zaplanowaliśmy na ten rok.
  5. W środę przed Mszą św. różaniec za ojczyznę.
  6. W czwartek od godz. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i  Godzina Święta.
  7. W piątek 11 listopada przypada 98 rocznica odzyskania niepodległości przez naszą Ojczyznę. Otoczmy modlitwą tych, którzy oddali swoje życie w obronie niepodległości. Pamiętajmy  o wywieszeniu flagi narodowej. Msza św. w tym dniu w kościele parafialnym o godz. 16.00  –  następnie przemarsz pod pomnik, złożenie wieńców i koncert patriotyczny w GOK. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Została udzielona dyspensa.
  8. Rektorat WSD  składa serdeczne podziękowania wszystkim, którzy złożyli dary z płodów rolnych.
  9. W najbliższą niedzielę (13.11) będziemy przeżywać Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym.
  10. We czwartek we wszystkich kościołach w Polsce rozpoczynamy nowennę przed Jubileuszowym Aktem Przyjęcia Chrystusa za Króla i Pana.
  11. Do odebrania prasa katolicka „Niedziela” i „Nasza Arka”.
  12. W tym tygodniu patronują nam – czwartek  św. Leon Wielki papież, piątek  św. Marcin, sobota  św. Jozafat.
  13. Wszystkim  parafianom, gościom i solenizantom życzymy miłej niedzieli oraz Bożego błogosławieństwa na nowy rozpoczynający się tydzień. Gościom życzymy szczęśliwego powrotu do miejsc zamieszkania.
  14. Wszystkim sprzątającym kościoły w ubiegłym tygodniu składamy serdeczne Bóg zapłać, a o posprzątanie kościołów w tym tygodniu  prosimy:
  • kościół parafialny  nr – 264 – 270  – w piątek po Mszy św.