XXXIII Niedziela Zwykła – 13 listopada 2016

1. Msza św. w tygodniu o 17.00, we wtorek o 18.00, w sobotę o 16.00. Przed Mszą św. Koronka do Bożego Miłosierdzia za zmarłych. Intencje.
  2. Dziś 13 listopada – trwamy w wielkiej nowennie przed setną rocznicą objawień fatimskich. Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i odmówimy różaniec.
  3. Za tydzień Uroczystość Chrystusa Króla  – ostatnia niedziela roku liturgicznego. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Akt Przyjęcia Chrystusa za Króla i Pana po każdej Mszy św. Na sumie odmówimy Aktu poświęcenia rodzaju ludzkiego Najświętszemu Sercu Pana Jezusa, za którego odmówienie można zyskać odpust zupełny.
  4. Codziennie  nowenna przed Jubileuszowym Aktem, a od czwartku Triduum przed Uroczystością Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.
  5. Za tydzień zakończenie Nadzwyczajnego Jubileuszu Miłosierdzia.
  6. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. „Bóg zapłać” za składane ofiary.
  7. Radę Parafialną i Bractwo św. Józefa zapraszam na niedzielę  27 listopada czyli za dwa tygodnie po Mszy św. o godz. 15.00. Bardzo proszę o obecność.
  8. Za tydzień taca przeznaczona jest na pomoc dla Domu „Emaus” w Korczynie.
  9. Do odebrania prasa katolicka „Niedziela” oraz „Cuda i łaski Boże”.
  10. W środę przed Mszą św. różaniec za ojczyznę.
  11. W czwartek od godz. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i  Godzina Święta.
  12. W poniedziałek o godzinie 16.00 spotkanie ministrantów i lektorów – na plebani. Na środę na Mszę św. i spotkanie zapraszam Akcję Katolicką.
  13. Na środę zapraszamy uczniów i rodziców klasy trzeciej gimnazjum na swoje comiesięczne spotkanie.
  14. W czwartek spotkanie uczniów klasy pierwszej i drugiej gimnazjum. Rozpoczynamy Mszą świętą.
  15. W piątek o godzinie 16.00 spotkanie dla kandydatów na ministrantów.
  16. W najbliższą niedzielę na sumie zaśpiewa zespół „Mio Dio”. Zapraszamy wszystkie dzieci.
  17. W tym tygodniu patronują nam : czwartek – św. Elżbieta Węgierska, piątek – bł. Karolina Kózkówna, sobota  – bł. Salomea.
  18. Wszystkim  parafianom, gościom i solenizantom życzymy miłej niedzieli oraz  Bożego błogosławieństwa na nowy rozpoczynający się tydzień.
  19. Wszystkim sprzątającym kościoły w ubiegłym tygodniu składamy serdeczne Bóg zapłać, a o posprzątanie kościołów w tym tygodniu  prosimy:
  • kościół parafialny  nr – 271 – 277 – w piątek po Mszy św.