Dziękczynienie za dar I Komunii Świętej

322

W dniu wczorajszym, tj. 11 czerwca, miała miejsce pielgrzymka dzieci pierwszokomunijnych wraz z ich rodzicami do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach. Miała ona charakter dziękczynny za dar I Komunii Świętej. O godzinie 10.00 była sprawowana Najświętsza Ofiara w kaplicy klasztornej Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia. Podczas pielgrzymki była okazja na prywatną modlitwę w Sanktuarium, a także czas na wspólne zwiedzanie Krakowa i odpoczynek.

Dziękuję wszystkim rodzicom za świadectwo wiary i zaangażowanie we wszystkie sprawy związane z przygotowaniem dzieci do Sakramentu Eucharystii, a także za wspólne pielgrzymowanie. Szczególne podziękowania dla Pań z komitetu organizacyjnego za ogrom pracy i poświęcenia.

Bóg zapłać i szczęść Boże na dalsze pogłębianie wiary, nadziei i miłości w sercach Waszych i Waszych Dzieci.

Ks. Ireneusz