Ogłoszenia duszpasterskie – III Niedziela Zwykła 27.01.2019 r.

383
  1. W sobotę Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej – poświęcenie gromnic. Msze św. kościół parafialny 8.00                 i 11.00, Ożanna 9.30. Ponieważ jest to pierwsza sobota miesiąca rozpoczniemy różańcem wynagradzającym o godz. 11.00. Jest to również spotkanie przed bierzmowaniem dla kl. VI, VII, VIII i III Gimnazjum.
  2. Taca z tego dnia przeznaczona jest na potrzeby zakonów kontemplacyjnych, a w następną niedzielę taca przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji.
  3. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca – adoracja, zmiana tajemnic różańcowych, poświęcenie przedmiotów religijnych – ponieważ wypada to w dniu wspomnienia św. Błażeja również błogosławieństwo jabłek. Intencja modlitewna dla róż – o Boże błogosławieństwo dla naszej parafii.
  4. W piątek pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź – Ożanna od 15.00 i Msza św., kościół parafialny od 16.00 i Msza św. Pamiętajmy, że „Kto pierwsze piątki odprawi jak trzeba w grzechu nie umrze i pójdzie do nieba”. Chorych odwiedzimy w najbliższy piątek  – ks. proboszcz od godz. 8.00, ks. Damian od godz. 11.00.
  5. W piątek na Mszy św. o godz. 17.00 nabożeństwo błogosławieństwa i rozdania książeczek dzieciom przygotowującym się do I Komunii św.
  6. W czwartek po Mszy św. odbędzie się spotkanie DSM, w piątek RAM.
  7. Do nabycia  prasa katolicka. „Niedziela” oraz „Cuda i Łaski”.
  8. Sprzątającym kościoły dziękujemy za wykonaną pracę. Na piątek po Mszy św. do tej posługi proszeni są kolejni mieszkańcy Kuryłówki z numerów – 413 – 421.
  9. Opiece św. Michała Archanioła polecamy naszą Ojczyznę, parafię oraz siebie samych: Św. Michale Archaniele….. Duchu Święty Boże zmiłuj się nad nami. Św. Józefie módl się za nami