Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela Chrztu Pańskiego 10.01.2021 r.

205
  1. Msza św. w tygodniu o 17.00 w sobotę o 16.00.
  2. Wyrażamy serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy wspólnie z nami modlili się na kolędowym błogosławieństwie w kościele i to błogosławieństwo zanieśli wraz z wodą święconą do swoich domów, aby pokropić mieszkania. Niech Boże błogosławieństwo wniesione w Wasze domy i mieszkania, towarzyszy Wam w każdym dniu Nowego Roku. Dziękujemy za składane z tej okazji ofiary. Bóg zapłać.
  3. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Dziękuję Panom z Rady Parafialnej za zebranie tacy oraz za przeczytanie czytań. 
  4. Wraz z dzisiejszą niedzielą – Chrztu Pańskiego – kończymy w liturgii okres Bożego Narodzenia. W naszej polskiej tradycji jednak nadal śpiewamy kolędy do dnia 2 lutego.
  5. W środę przed Mszą św. różaniec za Ojczyznę oraz Nowenna do MBN Pomocy.
  6. W czwartek od godz. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu. Dziękujemy za dar Eucharystii i Kapłaństwa, modlimy się o nowe powołania do służby Bożej oraz nabożeństwo do św. Józefa. Można składać prośby i podziękowania.
  7. Do nabycia  prasa katolicka.
  8. Sprzątającym kościoły dziękujemy za wykonaną pracę. Na piątek po Mszy św. do tej posługi proszeni są kolejni mieszkańcy Kuryłówki z numerów – 331 – 342.
  9. Przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła módlmy się o Boże błogosławieństwo dla nas i naszej parafii. Święty Michale Archaniele, wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą  Bożą  strąć do piekła. Amen.                                                                                                                                         Duchu Święty Boże zmiłuj się nad nami. Św. Józefie módl się za nami.
  10. Zmarła śp. Emilia Baj. Pogrzeb jutro o 12.00. Polećmy zmarłą Bożemu miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie….