Ogłoszenia Parafialne – 10 Niedziela Zwykła – 6.06.2021 r.

387
 1. Msza św. w tygodniu o godz. 18.00, sobota o 17.00. Intencje.
 2. Dziękujemy wszystkim za wspólne przeżycie procesji Bożego Ciała. Szczególnie za wykonanie ołtarzy, panom z Bractwa św. Józefa, paniom z Koła Gospodyń Wiejskich, służbie liturgicznej, asyście dzieci wraz z rodzicami, panom kościelnemu i organiście.
 3. W najbliższą niedzielę wypada 13 czerwca – odpust w Ożannie. Zmiana godzin Mszy św. Suma odpustowa w Ożannie o godz. 11.00 oraz Nabożeństwo Fatimskie. W kościele parafialnym Msze św. 8.00, 9.30 i 15.00.           
 4. Dziś niedziela adoracyjna. Zmiana tajemnic różańcowych.
 5. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na WSD w Przemyślu.
 6. Za tydzień składka inwestycyjna przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Panów z Rady Parafialnej proszę o zebranie tacy na każdej Mszy św. oraz o przeczytanie czytań. Można wesprzeć swoją parafię przez wpłacanie ofiar na konto parafialne. 
 7. Trwa Oktawa Bożego Ciała. Codziennie po Mszy św. procesja wokół kościoła. Dziewczęta zapraszamy do sypania kwiatków, a chłopców  do dzwonienia.
 8. We wtorek po Mszy św. zebranie ministrantów.
 9. W środę przed Mszą św. różaniec w intencji Ojczyzny oraz Nowenna do MBN Pomocy, 
 10. W czwartek od 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, prywatna adoracja oraz nowenna do św. Józefa.
 11. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała o godz. 18.00 procesja i Msza św., następnie poświęcenie wianków, ziół i kwiatów oraz błogosławieństwo dzieci.
 12. W piątek  przypada   uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu w  Krakowie Episkopat Polski kolejny raz zawierzy naszą Ojczyznę Bożemu Sercu. Podczas wieczornego nabożeństwa zawierzymy naszą parafię Najświętszemu Sercu Jezusa. Ze względu na  uroczystość nie obowiązuje wstrzemięźliwość od potraw mięsnych.
 13. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP. 
 14. Nabożeństwo  ku czci NSPJ codziennie 15 min. przed Mszą św. 
 15. Do odebrania prasa katolicka.
 16. Sprzątającym kościoły dziękujemy za wykonaną pracę. Na piątek po Mszy św. do tej posługi proszeni są kolejni mieszkańcy Kuryłówki z numerów – 486 – 491.
 17. Przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła módlmy się o Boże błogosławieństwo dla nas i naszej parafii. Święty Michale Archaniele… Duchu Święty Boże zmiłuj się nad nami.

Św. Józefie módl się za nami.

W ubiegłym tygodniu na miejsce wiecznego odpoczynku odprowadziliśmy śp. Stanisławę Sajdłowską. Za zmarłą z intencji pogrzebowych poza parafię zostało przekazanych 14 intencji. Polećmy Stanisławę Bożemu miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie…. 

Poprzedni artykułBoże Ciało 2021
Następny artykułOgłoszenia Parafialne – 11 Niedziela Zwykła – 13.06.2021 r.