Ogłoszenia Parafialne – 15 Niedziela Zwykła – 11.07.2021 r.

1. Msza św. w tygodniu o godz. 18.00, sobota o 17.00.
  2. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Wszystkim darczyńcom składamy serdeczne Bóg zapłać.
  3. Z naszej parafii wyruszy autokarowa pielgrzymka na Kalwarię Pacławską k. Przemyśla w dniu 12 sierpnia(czwartek). Chętnych prosimy o zapisy do końca lipca.
  4. We wtorek 13 lipca kolejne Nabożeństwo Fatimskie i procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej.
  5. W środę przed Mszą św. różaniec w intencji Ojczyzny i nowenna do MBN Pomocy.
  6. W czwartek od 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, prywatna adoracja. Modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne oraz nowenna do św. Józefa.
  7. W piątek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel.
  8. W dniu 14.07.2021r (środa) w Urzędzie Gminy w Kuryłówce w godzinach od 9:00 do 13:00 odbędzie się dyżur eksperta ZUS  w Leżajsku. W trakcie dyżuru będzie można założyć konto na Platformie Usług Elektronicznych  ZUS oraz uzyskać pomoc  w złożeniu wniosku o świadczenie Dobry Start 300+.
  9. Sprzątającym kościoły dziękujemy za wykonaną pracę. Na piątek po Mszy św. do tej posługi proszeni są kolejni mieszkańcy Kuryłówki z numerów – 524/2  – 532.
  10. W ubiegłym tygodniu na miejsce wiecznego odpoczynku odprowadziliśmy śp. Stanisławę Borek. Polećmy zmarłą Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie…
  11. Święty Michale Archaniele… Duchu Święty Boże zmiłuj się nad nami. Św. Józefie módl się za nami. Niech Pan Bóg błogosławi nas i naszą parafię.