Ogłoszenia Parafialne – 16 Niedziela Zwykła – 18.07.2021 r.

1. Msza św. w tygodniu o godz. 18.00, sobota o 17.00.
  2. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. poświęcenie pojazdów i błogosławieństwo kierowców. Składane ofiary na parkingu są przeznaczone na zakup środków transportu dla misjonarzy.
  3. Z naszej parafii wyruszy autokarowa pielgrzymka na Kalwarię Pacławską k. Przemyśla w dniu 12 sierpnia(czwartek). Chętnych prosimy o zapisy do końca lipca.
  4. W środę przed Mszą św. różaniec w intencji Ojczyzny i nowenna do MBN Pomocy.
  5. W czwartek od 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, prywatna adoracja. Modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne oraz nowenna do św. Józefa.
  6. W najbliższy piątek  odbędzie się zbiórka elektrośmieci – sprzęt elektryczny, elektroniczny (RTV i AGD). Zużyty sprzęt możemy składać na placu u pana Bagniaka do piątku do godz. 9.00. Panu Bagniakowi dziękujemy za udostępnienie placu. Przychody z akcji są przeznaczone na wsparcie misji w Zambii, Kamerunie, Kenii.
  7. We wtorek wspomnienie bł. Czesława, we czwartek św. Marii Magdaleny; w piątek św. Brygidy, patronki Europy; w sobotę św. Kingi, w niedzielę św. Krzysztofa.
  8. Trwają wakacje, ale pamiętajmy, że Pan Bóg nie wyjeżdża na wakacje. Katolik ma obowiązek uczestniczenia w niedzielnej Mszy Świętej.  Zwracamy uwagę na potrzebę zachowania odpowiedniego stroju w świątyni oraz noszenia maseczek.
  9. Sprzątającym kościoły dziękujemy za wykonaną pracę. Na piątek po Mszy św. do tej posługi proszeni są kolejni mieszkańcy Kuryłówki z numerów 534/1  – 534/7.
  10. Święty Michale Archaniele… Duchu Święty Boże zmiłuj się nad nami. Św. Józefie módl się za nami. Niech Pan Bóg błogosławi nas i naszą parafię.