Ogłoszenia Parafialne – 17 Niedziela Zwykła – 25.07.2021 r.

255
 1. Msza św. w tygodniu o godz. 18.00, sobota o 17.00. 
 2.  Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca – adoracja, błogosławieństwo przedmiotów religijnych oraz zmiana tajemnic różańca. Intencja dla róż: o powołania kapłańskie i zakonne  oraz o  Boże błogosławieństwo dla naszej parafii.
 3. Za tydzień taca przeznaczona jest na potrzeby Archidiecezji.
 4. Dziś z racji wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców, po każdej Mszy św. mamy możliwość poświęcenia pojazdów mechanicznych. Zbierane przy tej okazji ofiary są przeznaczone na specjalny fundusz MIVA Polska, który z zebranych ofiar funduje różnego rodzaju środki transportu dla misjonarzy. 
 5. O. Zdzisław Grad misjonarz pochodzący z Grodziska Dolnego, który od 30 lat posługuje na Madagaskarze prosi o wsparcie na zakup traktora. Stowarzyszenie Misjo Misericordiale z Chałupek Dębniańskich organizuje zbiórkę złomu, aby wesprzeć o. Zdzisława w jego misji. Również i my możemy wesprzeć tą akcję wystawiając w najbliższą sobotę do godz. 8.00 przed swoje domy niepotrzebny złom, który zostanie zabrany przez samochód, a pieniądze ze sprzedaży wesprą misję  o. Zdzisława. 
 6. Przewodniczący Episkopatu Polski prosi, aby niedziela 25 lipca br. była obchodzona w Kościele w Polsce jako dzień solidarności z poszkodowanymi w powodziach i nawałnicach w Europie. Zgodnie z decyzją Metropolity Przemyskiego, zbiórka do puszek na ten cel, będzie przeprowadzona w naszej parafii w następną niedzielę.
 7. Jutro  wspomnienie świętych Joachima i Anny, rodziców Matki Bożej.
 8. W środę przed Mszą św. różaniec w intencji Ojczyzny i nowenna do MBN Pomocy. 
 9. W czwartek od 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, prywatna adoracja. Modlimy się  o powołania kapłańskie i zakonne oraz nowenna do św. Józefa.
 10. Z naszej parafii wyruszy autokarowa pielgrzymka na Kalwarię Pacławską k. Przemyśla w dniu 12 sierpnia(czwartek). Chętnych prosimy o zapisy do końca lipca. 
 11. Trwają wakacje, ale pamiętajmy, że Pan Bóg nie wyjeżdża na wakacje. Katolik ma obowiązek uczestniczenia w niedzielnej Mszy Świętej. Zwracamy uwagę na potrzebę zachowania odpowiedniego stroju w świątyni oraz noszenia maseczek.
 12. Do odebrania prasa katolicka. 
 13. Sprzątającym kościoły dziękujemy za wykonaną pracę. Na piątek po Mszy św. do tej posługi proszeni są kolejni mieszkańcy Kuryłówki z numerów – 534/6 – 534/11.
 14. W ubiegłym tygodniu do wieczności odszedł śp. Adrian Treska. Polećmy zmarłego Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie..
 15. Święty Michale Archaniele… Duchu Święty Boże zmiłuj się nad nami. Św. Józefie módl się za nami.  
Poprzedni artykułOgłoszenia Parafialne – 16 Niedziela Zwykła – 18.07.2021 r.
Następny artykułOgłoszenia Parafialne – 18 Niedziela Zwykła – 01.08.2021 r.