Ogłoszenia Parafialne – 17 Niedziela Zwykła – 28.07.2019 r.

237
  1. Msza św. w tygodniu poniedziałek i wtorek o 8.00, środa, czwartek i piątek o godz. 18.00, sobota o 17.00.
  2. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca – adoracja, błogosławieństwo przedmiotów religijnych oraz zmiana tajemnic różańcowych. Intencja dla róż – o powołania i Boże błogosławieństwo dla naszej parafii.
  3. Za tydzień taca przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji.
  4. We czwartek rozpoczyna się sierpień – miesiąc trzeźwości. 
  5. W czwartek Matki Bożej Anielskiej – można uzyskać odpust zupełny Porcjunkuli pod zwykłym warunkami.
  6. W piątek pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź – Ożanna od 16.00, kościół parafialny od 17.00. Pamiętajmy, że „Kto pierwszych dziewięć piątków odprawi jak trzeba nie umrze w grzechu lecz pójdzie do nieba”. Chorych odwiedzimy w piątek od godz. 8.00.
  7. W sobotę pierwsza sobota miesiąca. Rozpoczniemy różańcem wynagradzającym o godz.17.00.
  8. Sprzątającym kościoły dziękujemy za wykonaną pracę. Na piątek po Mszy św. do tej posługi proszeni są kolejni mieszkańcy Kuryłówki z numerów – 247 – 255 .
  9. Przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła módlmy się o Boże błogosławieństwo dla nas i naszej parafii. Święty Michale Archaniele…Duchu Święty Boże zmiłuj się nad nam. Św. Józefie módl się za nami
  10. W ubiegłym tygodniu na miejsce wiecznego odpoczywania odprowadziliśmy śp. Ryszarda Jaworskiego oraz śp. Annę Babiarz. Jutro o 13.00 w Ożannie pogrzeb śp. Marii Chlebowicz. Polećmy zmarłych Bożemu miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie…