Ogłoszenia Parafialne – 21 Niedziela Zwykła – 22.08.2021 r.

1. Msza św. w tygodniu o 18.00, sobota o 17.00.
  2. W środę przed Mszą św. różaniec w intencji Ojczyzny oraz nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
  3. W czwartek od 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, modlitwa o nowe powołania i wiarę, że w Komunii św. przyjmuję prawdziwe Ciało Jezusa Chrystusa oraz   nowenna do św. Józefa.
  4.  W tym tygodniu patronują nam: wtorek św. Bartłomiej, czwartek Uroczystość NMP Częstochowskiej, piątek św. Monika, sobota św. Augustyn.
  5. Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w pieszej pielgrzymce do Leżajska i Kalwarii Pacławskiej.
  6. W niedzielę, 29 sierpnia,  w Jaśliskach odbędą się 38  Dożynki Diecezji Przemyskiej.
  7. Duszpasterstwo Misyjne Archidiecezji Przemyskiej zaprasza do zapoznania się z broszurą „Lato z misjonarzem” promującą pracę 22 kapłanów – misjonarzy i 44 sióstr zakonnych z naszej Archidiecezji. Broszura jest wyłożona na stoliku. Jest ona równocześnie zachętą do modlitwy za misjonarzy i ich wsparcia.
  8. Zbliża się nowy rok szkolny, dlatego zwracamy się z prośbą do rodziców o zakup podręczników i kart pracy czyli ćwiczeń do katechez we własnym zakresie. W tym roku następuje zmiana podręczników w kl. II oraz VI. W pozostałych klasach podręczniki i karty pracy jak w poprzednich latach.
  9. Do odebrania prasa katolicka.
  10. Sprzątającym kościoły dziękujemy za wykonaną pracę. Na piątek po Mszy św. do tej posługi proszeni są kolejni mieszkańcy Kuryłówki z numerów –  561/2 – 566 A .
  11. Święty Michale Archaniele… Duchu Święty Boże zmiłuj się nad nami. Św. Józefie módl się za nami. Niech Pan Bóg błogosławi nas i naszą parafię.
Poprzedni artykułPielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej w Leżajsku 2021
Następny artykułOgłoszenia Parafialne – 22 Niedziela Zwykła – 29.08.2021r.