Ogłoszenia Parafialne – 24 Niedziela Zwykła – 12.09.2021r.

179
 1. Msza św. w tygodniu o godz. 18.00, sobota o 17.00. 
 2. Dziękujemy o. Markowi za dzisiejsze przybliżenie wartości Szkaplerza. 
 3. Dzisiejsza taca inwestycyjna przeznaczona jest na prace remontowe kościoła w Ożannie. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary, także te systematycznie składane na konto parafii.
 4. Za tydzień składka przeznaczona jest na Archidiecezjalne Radio Fara.
 5. Jutro 13 września Nabożeństwo Fatimskie i procesja wokół kościoła z figurą MB Fatimskiej.
 6. We wtorek Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
 7. W środę o 17.00 zapraszamy na spotkanie ministrantów i kandydatów z kl. 4 i 5.
 8. W środę po Mszy św. spotkanie Akcji Katolickiej. Wszystkich członków Akcji Katolickiej oraz nowych kandydatów serdecznie zapraszamy.
 9. W środę przed Mszą św. różaniec w intencji Ojczyzny oraz nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
 10. W czwartek od 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, modlitwa o powołania kapłańskie i zakonne i o wiarę, że w Komunii św. przyjmujemy prawdziwe Ciało Jezusa Chrystusa oraz nowenna do św. Józefa.
 11. W piątek 17 września, w rocznicę napaści Związku Radzieckiego na Polskę w 1939 roku w modlitwach pamiętajmy o wszystkich poległych w obronie naszej Ojczyzny na Wschodzie. 
 12. W sobotę  święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski i młodzieży.
 13. W tym tygodniu Kwartalne Dni Modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców.
 14. Do odebrania prasa katolicka.
 15. W najbliższy piątek w leżajskiej Farze, po Mszy św. wieczornej, rozpocznie się tzw. kurs przedmałżeński czyli katechezy przedmałżeńskie i będą trwały wyjątkowo 2 dni. Przy okazji jeszcze raz przypominamy wszystkim zainteresowanym, że przygotowanie do małżeństwa to dwa etapy. Pierwszy to wspomniany wyżej tzw. „kurs przedmałżeński”, który może być zrealizowany znacznie wcześniej nawet 2-3 lata przed planowanym ślubem a drugi etap – już bezpośrednio przed ślubem – to poradnia rodzinna dla narzeczonych, którą rozpoczynają narzeczeni 3-4 miesiące przed ślubem. Poradnia dla narzeczonych zaprasza w każdy II czwartek miesiąca po Mszy św. wieczornej.
 16. W sobotę 25 września 2021 r. w Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Jodłówce odbędzie się tegoroczna pielgrzymka Róż Żywego Różańca. 
 17. Sprzątającym kościoły dziękujemy za wykonaną pracę. Na piątek po Mszy św. do tej posługi proszeni są kolejni mieszkańcy Tarnawca z numerów –  8 –  12.
 18. Przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła módlmy się o Boże błogosławieństwo dla nas i naszej parafii. Święty Michale Archaniele… Duchu Święty Boże zmiłuj się nad nami. Św. Józefie módl się za nami.
Poprzedni artykułDożynki Gminne 2021
Następny artykułOgłoszenia Parafialne – 25 Niedziela Zwykła – 19.09.2021r.