Ogłoszenia Parafialne – 26 Niedziela Zwykła – 27.09.2020 r.

338
 1. Msza św. w tygodniu o godz.17.00, sobota o 16.00.
 2. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca – błogosławieństwo przedmiotów religijnych oraz zmiana tajemnic.
 3. Za tydzień taca przeznaczona jest na WSD w Przemyślu.
 4. W środę przed Mszą św. różaniec w intencji Ojczyzny i nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
 5. W czwartek rozpoczyna się miesiąc październik, który jest poświęcony modlitwie różańcowej. Zapraszam i zachęcam wszystkich do wspólnej, parafialnej modlitwy – zwłaszcza dzieci i młodzież. W każdy dzień za odmówienie Różańca w kościele można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami: spowiedź, Komunia św. oraz modlitwa w intencjach Ojca Świętego. Tych, którym trudniej dotrzeć do kościoła prosimy o wspólne odmawianie różańca w domach. W czwartek od godz. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i nowenna do św. Józefa.
 6. Współczesne rodziny zmagają się z wieloma problemami, dlatego jeszcze więcej potrzeba modlitwy, by rodzina była Bogiem silna. Dlatego w każdą niedzielę października na Mszach św. będziemy odmawiać różaniec w intencji naszych rodzin  i parafii.
 7. Różaniec odmawiać będziemy w następującej kolejności:
  – poniedziałek i wtorek – dzieci ,
  – środa – AK.
  – czwartek – Bractwo św. Józefa. 
  – piątek, sobota i niedziela – dzieci.
 8. W piątek pierwszy piątek miesiąca. Ze spowiedzi możemy korzystać każdego dnia pół godziny przed Mszą św. Ożanna o 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, różaniec i Msza św. W kościele parafialnym o 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, w ciszy przygotowujemy się do spowiedzi, następnie o 16.30 różaniec i Msza św., Pamiętajmy, że „Kto pierwsze piątki odprawi jak trzeba w grzechu nie umrze i pójdzie  do nieba”.  Chorych odwiedzimy od godz. 8.00.
 9. W piątek podczas Mszy świętej będzie błogosławieństwo i rozdanie różańców dzieciom przygotowującym się do I Komunii świętej, po Mszy św. spotkanie z rodzicami w kościele.
 10. W sobotę pierwsza sobota miesiąca. Rozpoczniemy różańcem wynagradzającym o godz. 16.00. Po nabożeństwie spotkanie formacyjne przed bierzmowaniem dla kl. 6, 7 i 8.
 11. W tym tygodniu patronują nam: poniedziałek św. Wacław, wtorek Święci Archaniołowie Michał, Gabriel i Rafał, środa św. Hieronim, czwartek św. Teresa od Dzieciątka Jezus, piątek Święci Aniołowie Stróżowie.
 12. W piątek na Mszę św. i spotkanie zapraszamy RAM.
 13. Do odebrania prasa katolicka.
 14. Sprzątającym kościoły dziękujemy za wykonaną pracę. Na piątek do tej usługi proszeni są kolejni mieszkańcy Kuryłówki z numerów – 213  – 220.
 15. Przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła módlmy się o Boże błogosławieństwo dla nas i naszej parafii. Święty Michale Archaniele… Duchu Święty Boże zmiłuj się nad nami.  Św. Józefie módl się za nami.
Poprzedni artykułOgłoszenia Parafialne – 25 Niedziela Zwykła – 20.09.2020 r.
Następny artykułOgłoszenia Parafialne – 27 Niedziela Zwykła – 04.10.2020 r.