Ogłoszenia Parafialne – 28 Niedziela Zwykła – 10.10.2021 r.

1. Msza św. w tygodniu o godz.17.00, sobota o 16.00.
  2. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Dziękuję Panom z Rady Parafialnej za zebranie tacy oraz za przeczytanie czytań.
  3. Dzisiaj obchodzimy Dzień Papieski. Przed kościołem zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia, które wspiera zdolną młodzież z ubogich rodzin.
  4. W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy oraz ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie.
  5. W czwartek od 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, modlitwa o powołania oraz nowenna do św. Józefa.
  6. W sobotę na Mszę św. i spotkanie zapraszamy kandydatów do sakramentu bierzmowania z kl. VI, VII, VIII.
  7. W piątek spotkanie RAM.
  8. W następną niedzielę rozpoczyna się Tydzień Misyjny – taca przeznaczona jest na misje.
  9. Ksiądz Arcybiskup zachęca do modlitwy w intencji mającego rozpocząć się Synodu Biskupów. Modlitwę o błogosławione owoce Synodu w łączności ze wszystkimi parafiami diecezji odmówimy w przyszłą niedzielę.
  10. W następną niedzielę będzie również możliwość wsparcia dla rodziny z Tarnawca dotkniętej pożarem. Po Mszach świętych odbędzie się zbiórka do puszek na ten cel, którą przeprowadzi Koło Gospodyń z Tarnawca.
  11. W tym tygodniu patronują nam: poniedziałek św. Jan XXIII papież, piątek św. Teresa od Jezusa, sobota św. Jadwiga Śląska.
  12. Do odebrania prasa katolicka.
  13. Sprzątającym kościoły dziękujemy za wykonaną pracę. Na piątek do tej usługi proszeni są kolejni mieszkańcy Tarnawca z numerów 43a – 60.
  14. Przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła módlmy się o Boże błogosławieństwo dla nas i naszej parafii. Święty Michale Archaniele… Duchu Święty Boże zmiłuj się nad nami.  Św. Józefie módl się za nami.
Poprzedni artykułOgłoszenia Parafialne – 27 Niedziela Zwykła – 03.10.2021r.