Ogłoszenia Parafialne – 31 Niedziela Zwykła – 31.10.2021 r.

575
 1. Msza św. w tygodniu o godz.17.00, sobota o 16.00. 
 2. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca – błogosławieństwo przedmiotów religijnych oraz zmiana tajemnic. Intencje dla róż różańcowych – o Boże błogosławieństwo dla naszej parafii.
 3. Taca w następną niedzielę przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji.
 4. Jutro Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o 8.00, 9.30 z procesją na cmentarz i 12.00 również z procesją na cmentarz.  Panów z Bractwa prosimy o przygotowanie procesji.
 5. We wtorek wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych. Msze św. w kościele parafialnym 8.00 i 17.00 z procesją na cmentarz, Ożanna 15.30. Taca w Dzień Zaduszny przeznaczona będzie na utrzymanie cmentarza.
 6. Przez cały miesiąc listopad można zyskać odpust zupełny i ofiarować za zmarłych. Warunki zyskania odpustu: spowiedź, Komunia święta w każdy dzień, wyzbycie się przywiązanie do grzechu, nawiedzenie kościoła lub cmentarza i odmówienie tam modlitwy: Ojcze nasz… Wierzę w Boga… oraz modlitwy za zmarłych i modlitwy w intencjach Ojca Świętego.
 7. Wiernych zmarłych wspominanych w „Wypominkach” będziemy polecać codziennie w Koronce do Miłosierdzia Bożego od 3-go listopada 15 min. przed Mszą św. Również w niedziele będziemy się modlić za zmarłych polecając ich w Koronce do Bożego Miłosierdzia oraz jedna z Mszy św. będzie ofiarowana w ich intencji.
 8. W środę przed Mszą św. różaniec za Ojczyznę oraz nabożeństwo do MBN Pomocy.
 9. W czwartek od godz. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu modlimy się za kapłanów i o nowe powołania do służby Bożej oraz nabożeństwo do św. Józefa. 
 10. W piątek pierwszy piątek miesiąca. Ze spowiedzi możemy korzystać każdego dnia pół godziny przed Mszą św. Wystawienie Najświętszego Sakramentu o 16.00 w ciszy przygotowujemy się do spowiedzi, następnie nabożeństwo i Msza św., Pamiętajmy, że „Kto pierwsze piątki odprawi jak trzeba w grzechu nie umrze i pójdzie  do nieba”. Ks. Damian odwiedzi chorych od godz. 8.00. Ks. proboszcz odwołuje odwiedziny swoich chorych w tym miesiącu. Natomiast jeżeli zaistnieje konieczność, aby kapłan odwiedził chorego proszę o kontakt telefoniczny.
 11. Przypominamy, że przy konfesjonałach znajdują się płyny dezynfekujące, dlatego każdy kto chce skorzystać ze spowiedzi proszę, aby czynił to w maseczce, a następnie zdezynfekował folię przy kratkach  w  konfesjonale. Również przed wejściem do kościoła proszę o dezynfekcję rąk oraz zakrywanie ust i nosa w kościele. 
 12. W  piątek spotkanie RAM. 
 13. W sobotę pierwsza sobota miesiąca. Rozpoczniemy różańcem wynagradzającym o godz. 16.00. Jest to również spotkanie dla chętnych kandydatów przygotowujących się do sakramentu bierzmowania z kl. 6, 7 i 8.
 14. Sprzątającym kościoły dziękujemy za wykonaną pracę. Na piątek do tej usługi proszeni są kolejni mieszkańcy Tarnawca z numerów – 81 – 84.
 15. Dziś rocznica poświęcenia kościoła. W modlitwie różańcowej  szczególnie polecamy fundatorów i dobrodziejów naszych kościołów jak i wszystkich darczyńców wspierających prace remontowe przy naszej parafii.
 16. Przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła módlmy się o Boże błogosławieństwo dla nas i naszej parafii. Święty Michale Archaniele… Duchu Święty Boże zmiłuj się nad nami. Św. Józefie módl się za nami.
Poprzedni artykułOgłoszenia Parafialne – 30 Niedziela Zwykła – 24.10.2021r.
Następny artykułWszystkich Świętych 2021