Ogłoszenia Parafialne – 32 Niedziela Zwykła – 10.11.2019 r.

216
 1. Msza św. w tygodniu jutro o 15.00, wtorek, czwartek i piątek o 17.00, środa o 7.00, sobota o 16.00. Rozpoczynamy Koronką do Miłosierdzia 15 min. Przed Mszą św.
 2. Dziś taca inwestycyjna, przeznaczona  na potrzeby naszej parafii. Dziękuję Panom z Rady Parafialnej za zebranie tacy oraz przeczytanie czytań.
 3. Za tydzień taca przeznaczona jest na Dom Księży Emerytów w Korczynie.
 4. Radę Parafialną i Bractwo św. Józefa zapraszam na niedzielę  24 listopada czyli za dwa tygodnie po Mszy św. o godz. 15.00. Bardzo proszę o obecność.
 5. W środę przed Mszą św. różaniec za Ojczyznę oraz Nabożeństwo do MBN Pomocy.
 6. W czwartek od godz. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu oraz Nabożeństwo do św. Józefa.
 7. Do odebrania prasa katolicka „Niedziela” oraz „Cuda i Łaski”.
 8. Jutro 11 listopada przypada 101 rocznica odzyskania niepodległości przez naszą Ojczyznę. Otoczmy modlitwą tych, którzy oddali swoje życie w obronie niepodległości. Msza św.  o godz. 15.00 następnie przemarsz przed pomnik i koncert patriotyczny w GOK. Pamiętajmy o wywieszeniu flagi narodowej, niech będzie to wyraz naszego patriotyzmu i miłości do Ojczyzny.
 9. W najbliższą sobotę w Domu Pielgrzyma w Leżajsku rozpoczyna się kurs wprowadzający w lekturę Pisma św. Msza św. o godz. 9.00. Kurs jest bezpłatny i adresowany do wszystkich, którzy są zainteresowani pogłębieniem wiedzy i duchowości biblijnej.
 10. Wójt Gminy Kuryłówka informuje, że w dniach od 13.11.2019 r. do 20.11.2019 r. prowadzony będzie nabór uzupełniający do projektu pn. „Montaż i instalacja Odnawialnych Źródeł Energii na budynkach mieszkalnych na terenie Gminy Kuryłówka” (dotyczy instalacji solarnych, pomp ciepła i kotłów na biomasę). Szczegółowe informacje o naborze dostępne są na stronie internetowej Gminy Kuryłówka oraz w Urzędzie Gminy Kuryłówka, pok. nr 19.
 11. We wtorek o 16.00 zbiórka ministrantów i lektorów. 
 12. W piątek na Mszę św. i spotkanie zapraszamy RAM.
 13. Sprzątającym kościoły dziękujemy za wykonaną pracę. Na piątek do tej posługi proszeni  są kolejni mieszkańcy Kuryłówki z numerów –  374 – 378.
 14. Przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła módlmy się o Boże błogosławieństwo dla nas i naszej parafii. Święty Michale Archaniele…   Duchu Święty Boże zmiłuj się nad nami. Św. Józefie módl się za nami.