Ogłoszenia Parafialne – 32 Niedziela zwykła – 7.11.2021r.

231
 1. Msza św. w tygodniu o godz.17.00, sobota o 16.00. Rozpoczynamy Koronką do Bożego Miłosierdzia 15 min. przed Mszą św. 
 2. Dziś pierwsza niedziela  listopada. Zmiana tajemnic różańcowych.
 3. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji. 
 4. Za tydzień taca przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. 
 5. W środę przed Mszą św. różaniec za Ojczyznę oraz nabożeństwo do MBN Pomocy.
 6. W czwartek 11 listopada Narodowe Święto Niepodległości. Pamiętajmy o tych, którzy przelewali swoją krew i oddawali życie w obronie Ojczyzny. Pamiętajmy o wywieszeniu flagi narodowej. Msza św. o godz. 17.00 z oprawą chóru męskiego. Po Mszy św. apel przy pomniku, a następnie Koncert Pieśni Patriotycznych w Gminnym Ośrodku Kultury.
 7. W czwartek od godz. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu modlimy się za kapłanów i o nowe powołania do służby Bożej oraz nabożeństwo do św. Józefa.
 8. W piątek spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej.
 9. Do odebrania prasa katolicka.
 10. Przypominamy, że przy konfesjonałach znajdują się płyny dezynfekujące, dlatego każdy kto chce skorzystać ze spowiedzi proszę, aby czynił to w maseczce, a następnie zdezynfekował folię przy kratkach  w  konfesjonale. Również przed wejściem do kościoła proszę o dezynfekcję rąk oraz zakrywanie ust i nosa w kościele. 
 11. Sprzątającym kościoły dziękujemy za wykonaną pracę. Na piątek do tej usługi proszeni są  mieszkańcy Tarnawca  z numerów – 85 – 90.
 12. Przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła módlmy się o Boże błogosławieństwo dla nas i naszej parafii. Święty Michale Archaniele… Duchu Święty Boże zmiłuj się nad nami. Św. Józefie módl się za nami.
Poprzedni artykułModlitwa św. Gertrudy
Następny artykułOgłoszenia Parafialne – 33 Niedziela zwykła – 14.11.2021r.