Ogłoszenia Parafialne – 33 Niedziela zwykła – 14.11.2021r.

1. Msza św. w tygodniu o godz.17.00, sobota o 16.00. Rozpoczynamy Koronką do Bożego Miłosierdzia 15 min. przed Mszą św.
  2. Dziś przypada Światowy Dzień Ubogich, to przypomnienie o czynieniu uczynków miłosierdzia.
  3. Dziś również przypada Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym.
  4. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.
  5. Za tydzień taca na pomoc dla Domu Księży Emerytów w Korczynie.
  6. Abp Stanisław Gądecki przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski, zaapelował o modlitwę i ogólnopolską zbiórkę do puszek w następną niedzielę, we wszystkich kościołach, na rzecz migrantów z granicy białorusko-polskiej.
  7. W następną niedzielę będziemy przeżywać uroczystość Chrystusa Króla. Jest to ostatnia niedziela roku liturgicznego. Tradycyjnie jest to święto Akcji Katolickiej. Na każdej Mszy św. odmówimy Akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za odmówienie, którego można zyskać odpust zupełny.
  8. W środę przed Mszą św. różaniec za Ojczyznę oraz Nowenna do MBN Pomocy.
  9. W czwartek od godz. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu modlimy się za kapłanów i o nowe powołania do służby Bożej oraz nabożeństwo do św. Józefa.
  10. Do odebrania prasa katolicka.
  11. Pamiętajmy o obowiązujących obostrzeniach sanitarnych.
  12. Sprzątającym kościoły dziękujemy za wykonaną pracę. Na piątek do tej posługi proszeni są mieszkańcy Kuryłówki z numerów – 170 a  –  174.
  13. Przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła módlmy się o Boże błogosławieństwo dla nas i naszej parafii. Święty Michale Archaniele… Duchu Święty Boże zmiłuj się nad nami. Św. Józefie módl się za nami.
Poprzedni artykułOgłoszenia Parafialne – 32 Niedziela zwykła – 7.11.2021r.
Następny artykułUroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – 21.11.2021r.