Ogłoszenia Parafialne – 4 Niedziela Wielkiego Postu 14.03.2021 r.

1. Msze św. w tygodniu o 17.00, sobota o16.00.
  2. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Za wszystkie złożone dziś ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać. Panom z Rady Parafialnej dziękujemy za zebranie tacy.
  3. Dzisiejsza Czwarta Niedziela Wielkiego Postu „Laetare” – radujcie się – posiada akcent paschalnej nadziei i radości. Czas jest bliski, nawracajmy się i wierzmy w Ewangelię.
  4. W poniedziałek po Mszy św. zbiórka dla ministrantów i lektorów.
  5. W środę przed Mszą św. różaniec w intencji Ojczyzny oraz nabożeństwo do MBN Pomocy.
  6. W czwartek od godz. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, osobista adoracja oraz nabożeństwo do św. Józefa. Ostatni dzień Nowenny do św. Józefa. Można składać prośby i podziękowania.
  7. W piątek Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP – odpust parafialny. Droga Krzyżowa o 10.30, którą przeprowadzi Bractwo św. Józefa i suma odpustowa o 11.00. Wieczorem o 17.00 Droga Krzyżowa i Msza św. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Z okazji imienin pamiętajmy także w modlitwie o naszym Abp Seniorze Józefie Michaliku
  8. Planowane rekolekcje parafialne przenosimy na bardziej dogodny czas.
  9. Wykorzystujmy też okazje do skorzystania z sakramentu pokuty, bo przed świętami nie będą organizowane spowiedzi dekanalne.
  10. Do nabycia  prasa katolicka.
  11. Zbliża się Uroczystość Zwiastowania Pańskiego- Dzień  podjęcia się Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Można odebrać deklaracje duchowej adopcji. Na naszej stronie internetowej jest zamieszczony artykuł na temat Duchowej Adopcji.
  12. W dniach 19-25 marca w naszej parafii przeprowadzimy Tydzień Modlitw o Ochronę Życia. Szczegóły zostały podane na naszej stronie internetowej.
  13. Szpitale apelują do ozdrowieńców o oddawanie osoczaWięcej informacji na stronie www.przemyska.pl.
  14. Sprzątającym kościoły dziękujemy za wykonaną pracę. Wyjątkowo w czwartek po Mszy św. do tej posługi proszeni są kolejni mieszkańcy Kuryłówki z numerów – 405 – 408 b.
  15. Myśl na Wielki Post – „Co dobrego mogę zrobić dla swojej parafii”.
  16. Przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła módlmy się o Boże błogosławieństwo dla nas i naszej parafii. Święty Michale Archaniele… Duchu Święty Boże zmiłuj się nad nami. Św. Józefie módl się za nami.
  17. W minionym tygodniu do wieczności odeszła śp. Lucyna Góral. Pogrzeb dzisiaj o 13.00. Polećmy zmarłą Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie…