Ogłoszenia Parafialne –5 Niedziela Wielkiego Postu 21.03.2021 r.

435
 1. Msze św. w tygodniu o 17.00, sobota o 16.00.
 2. Przyszła niedziela jest już Niedzielą Męki Pańskiej. Poświęcenie palm na każdej Mszy św.
 3. Do odczytania Męki Pańskiej zapraszam panów z Bractwa św. Józefa.
 4. W środę przed Mszą św. różaniec w intencji Ojczyzny oraz nabożeństwo do MBN Pomocy.
 5. W czwartek od godz. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, osobista adoracja oraz nowenna do św. Józefa – prowadzi Bractwo św. Józefa.
 6. W czwartek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia. Zachęcamy do duchowej adopcji dziecka poczętego. Deklaracje duchowej adopcji do odebrania  na stoliku, lub w zakrystii. Podpisane deklaracje można złożyć w koszyku.
 7. Duchowa adopcja jest modlitwa codzienna przez 9 miesięcy, która obejmuje: jedna Tajemnica Różańca Świętego, moje dobrowolne postanowienia oraz poniższa codzienna modlitwa – Panie Jezu, za wstawiennictwem Twojej Matki, Maryi, która urodziła Cię z miłością, oraz za wstawiennictwem św. Józefa, człowieka zawierzenia, który opiekował się Tobą po narodzeniu, proszę Cię w intencji tego nienarodzonego dziecka, które duchowo adoptowałem, a które znajduje się w niebezpieczeństwie zagłady. Proszę, daj rodzicom miłość i odwagę, aby swoje dziecko pozostawili przy życiu, które Ty sam mu przeznaczyłeś. Amen.
 8. W piątek Droga Krzyżowa  o 15.00 Ożanna, kościół parafialny 17.00 i Msza św.
 9. Przed świętami nie będą organizowane spowiedzi dekanalne. Spowiadamy codziennie 30 min. Przed Mszą św. Proszę nie odkładać spowiedzi na ostatnią chwilę.
 10. Myśl na Wielki Post – „Co dobrego mogę zrobić dla swojej parafii”.  
 11. Sprzątającym kościoły dziękujemy za wykonaną pracę. Na piątek po Mszy św. do tej posługi proszeni są kolejni mieszkańcy Kuryłówki z numerów  – 409– 417.
 12. Za śp. Lucynę Góral poza parafią zostanie odprawia Msza św. gregoriańska oraz 23 intencje pogrzebowe.
 13. Przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła módlmy się o Boże błogosławieństwo dla nas    i naszej parafii. Święty Michale Archaniele… Duchu Święty Boże zmiłuj się nad nami. Św. Józefie módl się za nami.
 14. Zmarła śp. Bożena Kogut. Pogrzeb jutro o 13.00. Polećmy zmarłą Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie…