Ogłoszenia Parafialne- I Niedziela Adwentu 28.11.2021r.

286
 1. Msza św. w tygodniu o godz.17.00, sobota o 16.00. 
 2. Dziś rozpoczynamy Adwent, czas radosnego i pobożnego oczekiwania na przyjście Pana, będący równocześnie początkiem nowego rok duszpasterskiego, któremu będzie towarzyszyć hasło „Posłani w pokoju Chrystusa”.
 3. Następna niedziela pierwsza miesiąca – adoracja oraz poświęcenie przedmiotów religijnych. Zmiana tajemnic różańcowych. Intencja dla róż – o dobre przygotowanie do Świąt Bożego Narodzenia.
 4. Zapraszamy do uczestnictwa w Roratach. Zachęcamy również dzieci, aby przygotowały lampiony, które będą trzymały w czasie Mszy św.
 5. Wszyscy podejmijmy konkretne postanowienia Adwentowe. 
 6. Za tydzień  taca przeznaczona jest na WSD w Przemyślu.
 7. Za tydzień przypada Dzień Modlitw za Kościół na Wschodzie. Przed kościołami w całej Polsce zbiórka do puszek na ten cel.
 8. Od następnej niedzieli poświęcone opłatki będą wystawione na stoliku na środku kościoła. 
 9. Jak co roku przed Bożym Narodzeniem są do nabycia świece Caritas, w ramach Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Cena jednej świecy wynosi minimum 7 złotych – cena jednego obiadu dla dziecka. Świece do nabycia na środku kościoła. 
 10. W środę przed Mszą św. różaniec za Ojczyznę oraz Nowenna do MBN Pomocy.
 11. W czwartek od godz. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu. Dziękujemy za dar Eucharystii i Kapłaństwa oraz nabożeństwo do św. Józefa. 
 12. W piątek pierwszy piątek miesiąca. Ze spowiedzi możemy korzystać każdego dnia pół godziny przed Mszą św. Wystawienie Najświętszego Sakramentu o 16.00. Nie będzie odwiedzin chorych. Jeśli sytuacja na to pozwoli, będą takie odwiedziny przed świętami.
 13. W sobotę pierwsza sobota miesiąca. Rozpoczniemy różańcem wynagradzającym o godz. 16.00. Jest to również spotkanie dla chętnych kandydatów przygotowujących się do sakramentu bierzmowania  z kl. 6, 7 i 8.
 14. Do odebrania prasa katolicka.
 15. W tym tygodniu patronują nam: wtorek św. Andrzej, sobota św. Barbara.
 16. Pamiętajmy o obowiązujących obostrzeniach sanitarnych – dezynfekcja i maseczki.
 17. Sprzątającym kościoły dziękujemy za wykonaną pracę. Na piątek do tej posługi proszeni są kolejni mieszkańcy Kuryłówki z numerów – 180 – 189.
 18. Przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła módlmy się o Boże błogosławieństwo dla nas i naszej parafii. Święty Michale Archaniele… Duchu Święty Boże zmiłuj się nad nami. Św. Józefie módl się za nami.
 19. W ubiegłym tygodniu na miejsce wiecznego odpoczynku odprowadziliśmy śp. Annę Sołek. W poniedziałek o 14.00 pogrzeb śp. Genowefy Kulec, we wtorek o 14.00 pogrzeb śp. Stefanii Góral. Polećmy zmarłe Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie…
Poprzedni artykułUroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – 21.11.2021r.
Następny artykułOgłoszenia Parafialne- II Niedziela Adwentu 5.12.2021 r.