Ogłoszenia Parafialne- III Niedziela Adwentu 12.12.2021 r.

1. Msza św. w tygodniu o 17.00, sobotę o 16.00.
  2. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.
  3. Od piątku, rozpoczniemy okres bezpośredniego przygotowania do uroczystości Narodzenia Pańskiego. Zastanówmy się, jak przeżywamy ten święty czas? Może to właściwy moment na korektę naszego postępowania, na pojednanie się z Panem Bogiem i bliźnimi przez szczerą spowiedź. Wykorzystajmy ten czas na szczególne pogłębienie więzi z domownikami oraz z naszym Kościołem parafialnym.
  4. W tym tygodniu przypadają Kwartalne Dni Modlitw w intencji rodzin.
  5. Do nabycia opłatki oraz świece Caritasu na stół wigilijny.
  6. W środę przed Mszą św. różaniec za Ojczyznę oraz Nowenna do MBN Pomocy.
  7. W czwartek od godz. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu. Dziękujemy za dar Eucharystii i Kapłaństwa, modlimy się o nowe powołania do służby Bożej oraz nabożeństwo do św. Józefa.
  8. W najbliższy piątek od godz. 8.00 odwiedzimy chorych. Proszę do czwartku zgłosić chorych którzy chcieliby się wyspowiadać i przyjąć Komunię św. przed Bożym Narodzeniem.
  9. Do odebrania prasa katolicka.
  10. Nadal trwają obostrzenia sanitarne. Zgodnie z przepisami w kościele należy mieć zasłonięte usta i nos i zachować odpowiedni dystans.
  11. Sprzątającym kościoły dziękujemy za wykonaną pracę. Na piątek do tej posługi proszeni są kolejni mieszkańcy Kuryłówki z numerów –  197 – 214.
  12. Przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła módlmy się o Boże błogosławieństwo dla nas i naszej parafii. Święty Michale Archaniele… Duchu Święty Boże zmiłuj się nad nami. Św. Józefie módl się za nami.
  13. W ubiegłym tygodniu na miejsce wiecznego odpoczywania odprowadziliśmy śp. Jana Kozaka oraz Marię Trwoga. Polećmy zmarłych Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie…
Poprzedni artykułOgłoszenia Parafialne- II Niedziela Adwentu 5.12.2021 r.