Ogłoszenia Parafialne – IV Niedziela Wielkanocy – 22.04.2018 r.

1. Msza św. w tygodniu o godz. 18.00, sobota o 17.00.
  2. Dzisiaj Niedziela Dobrego Pasterza – rozpoczyna się Tydzień Modlitw o powołania do służby w Kościele.
  3. Za tydzień suma z kazaniem dla dzieci, w czasie której zaśpiewa zespół Mio Dio.
  4. W środę przed Mszą św. różaniec w intencji Ojczyzny oraz nabożeństwo do MBN Pomocy.
  5. W czwartek od 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, prywatna adoracja oraz nabożeństwo do św. Józefa.
  6. Polecamy prasę katolicką. Do nabycia – „Niedziela”.
  7. W poniedziałek patronuje nam św. Wojciech biskup i męczennik, patron Polski w środę św. Marek.
  8. Serdeczne podziękowanie za nowy krzyż przed kościołem w Ożannie dla panów: Edward Mierucki, Zdzisław Janeczko, Tadeusz Pędziwiatr, Jerzy Szostak, Marian Wołczasty.
  9. Wszystkim sprzątającym kościoły w ubiegłym tygodniu składamy serdeczne Bóg zapłać, a o posprzątanie kościołów w tym tygodniu  prosimy:
  10.    kościół parafialny   parafianie z Tarnawca z numerów – 25 – 39 – w piątek po Mszy św.
  11.    kościół św. Mikołaja parafianie z numerów –   506 – 513.