Ogłoszenia Parafialne- I Niedziela Adwentu 3.12.2017 r.

1. Msza św. w tygodniu od poniedziałku do czwartku o 17.00, w piątek o 20.30 w sobotę o 15.00.
  2. Dziś pierwsza niedziela Adwentu, rozpoczyna się nowy rok liturgiczny, pod hasłem: „Jesteśmy napełnieni Duchem Świętym”.
  3. Zapraszamy do uczestnictwa w Roratach wszystkich parafian, szczególnie dzieci. Dzieci prosimy o przygotowanie lampionów, które będą trzymały w czasie Mszy św. W poniedziałek i czwartek na roratach będzie kazanie dla dzieci, zapraszamy do udziału.
  4. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Zmiana tajemnic różańca św. Intencje dla róż – o powołania do kapłaństwa i zakonu oraz o dobre przeżycie i owoce rekolekcji ewangelizacyjnych.
  5. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na WSD w Przemyślu.
  6. Za tydzień przypada Dzień Modlitw za Kościół na Wschodzie. Przed kościołami w całej Polsce zbiórka do puszek na ten cel.
  7. Do nabycia świece Caritasu na stół wigilijny. Cena świecy, to koszt jednego obiadu dla dziecka: 5zł.
  8. W najbliższą środę, 6 grudnia, o wstawiennictwo prosimy św. Mikołaja. Zapraszam na Mszę św. odpustową o godz. 17.00  do kościoła św. Mikołaja.
  9. Natomiast we wtorek do naszego kościoła parafialnego na 16.30 ma przyjechać z nieba św. Mikołaj – zainteresowanych rodziców prosimy o kontakt jutro i we wtorek z panem kościelnym.
  10. W piątek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP – nie obowiązuje post. Msze św. – kościół św. Mikołaja o 9.00, Ożanna 15.30 i kościół parafialny wyjątkowo ze względu na rekolekcje o 20.30.
  11. W sobotę na Mszy świętej o godz. 15.00 dzieci przygotowujące się do I Komunii św. otrzymają medaliki Niepokalanej.
  12. Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim tym, którzy wczoraj i dzisiaj podjęli posługę roznoszenia opłatków wigilijnych. Ofiara składana z tej racji przeznaczona jest na prace remontowe w kościołach oraz ogrzewanie kościołów i salki katechetycznej. Dziękujemy za życzliwe przyjęcie i okazane serce.
  13. GOK w Kuryłówce zaprasza na koncert finałowy Powiatowego Festiwalu Piosenki MIKOŁAJ, który odbędzie się w dniu dzisiejszym o godz. 16-tej w Sali widowiskowej GOK-u w Kuryłówce.
  14. Do nabycia prasa katolicka „Niedziela” i „Nasza Arka”.
  15. Wszystkim sprzątającym kościoły w ubiegłym tygodniu składamy serdeczne Bóg zapłać, a o posprzątanie kościołów w tym tygodniu prosimy:
  16. kościół parafialny   nr – 337 –  348 – wyjątkowo w czwartek po Mszy św.
  17. kościół św. Mikołaja nr – 88 – 97.

W piątek 8 grudnia o godz. 17.30 w SP rozpoczynają się Rekolekcje Ewangelizacyjne dla wszystkich parafian  i zaproszonych gości z całej Gminy. Serdecznie zapraszamy do uczestniczenia w tym ważnym wydarzeniu  duchowym w życiu naszej parafii. Szczegółowy program mamy na zaproszeniach, plakatach i na stronie internetowej.

Poprzedni artykułUroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – 26.11.2017 r.
Następny artykułŚwięty Mikołaj w kościele parafialnym