Ogłoszenia Parafialne – XXIII Niedziela Zwykła – 10.09.2017 r.

1. Msza św. w tygodniu o godz.18.00, sobota o 17.00.
  2. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.
  3. Za tydzień niedziela środków społecznego przekazu – taca przeznaczona jest na Diecezjalne Radio Fara.
  4. Przypominam, że w środy przed Mszą św. różaniec w intencji ojczyzny oraz nowenna do MB Nieustającej Pomocy(w tym tygodniu odmówimy po Mszy św.), a w czwartek od 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i prywatna adoracja oraz Nowenna do św. Józefa. Można składać prośby i podziękowania.
  5. W środę 13 września kolejne Nabożeństwo Fatimskie. Po Mszy św. procesja z figurą MB Fatimskiej i różaniec wokół kościoła.
  6. W czwartek jest święto Podwyższenia Krzyża Świętego, a w piątek wspomnienie Matki Bożej Bolesnej.
  7. W sobotę 30.09.2017r. odbędzie się Pielgrzymka Róż Żywego Różańca do Sanktuarium Matki Bożej Śnieżnej Królowej Rodzin w jarosławskiej Kolegiacie. Chętnych na wyjazd prosimy o zapisy w zakrystii.
  8. We wtorek o 17.00 pierwsze w tym roku szkolnym spotkanie zespołu dziecięcego „Mio Dio”.
  9. We wtorek po Mszy świętej odbędzie się spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas trzecich gimnazjum. Na to spotkanie zapraszamy także rodziców.
  10. W sobotę o godz. 15.30 zapraszamy na pierwsze spotkanie DSM do salki parafialnej, a młodzież z  Ruchu Apostolstwa Młodzieży na Mszę świętą o 17.00, po niej na spotkanie.
  11. Informacja dla młodzieży – w dniach 22-25 września br., w Leżajsku w Farze rozpocznie się tzw. kurs przedmałżeński.
  12. W tym tygodniu Kwartalne Dni Modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców(tzw. Suche Dni Jesienne).
  13. Mamy już odnowiony główny żyrandol. Cena odnowienia 3700 zł. Dziękujemy panu Krzysztofowi Szenborn za ufundowanie żarówek do odnowionego żyrandola.
  14. Wszystkim sprzątającym kościoły w ubiegłym tygodniu składamy serdeczne Bóg zapłać, a o posprzątanie kościołów w tym tygodniu  prosimy:
  15. kościół parafialny   parafianie  z numerów –  243 – 254 – w piątek po Mszy św.

Wszystkim naszym Parafianom, Dobroczyńcom oraz Gościom serdecznie dziękujemy za wspólną modlitwę, złożone ofiary

i życzymy błogosławieństwa Bożego  w rozpoczętym  tygodniu.