Święto Świętego Szczepana – 26.12.2019 r.

304
  1. Msza św. jutro o 17.00, w sobotę o 7.30.
  2. Jutro święto św. Jana Apostoła, na Mszy św. o 17.00 błogosławieństwo wina. W piątek obowiązuje post od pokarmów mięsnych. W sobotę święto św. Młodzianków.
  3. Składka dzisiejsza przeznaczona jest na WSD w Przemyślu i UP JPII w Krakowie.
  4. Dziękujemy wszystkim Parafianom i Gościom za piękne przeżycie tych świąt, w szczególny sposób dziękujemy tym, którzy włączyli się w liturgię nabożeństw.
  5. Dziękuję wszystkim, którzy w Uroczystość Zwiastowania Pańskiego przystąpili do Duchowej Adopcji. Wczoraj zakończył się okres 9-cio miesięcznej modlitwy. Było nas ponad 50 osób.
  6. Do nabycia płyta z kolędami w wykonaniu naszego parafialnego zespołu Mio Dio.
  7. W naszej parafii rozpoczynamy od jutra doroczne odwiedziny duszpasterskie, tak zwaną kolędę. Jej celem jest spotkanie się w waszych domach, wspólna modlitwa o Boże błogosławieństwo i rozmowy na temat rodziny, parafii, form pracy duszpasterskiej i prac  w kościele. Jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi i propozycje. Porządek kolędy następujący: Ks. proboszcz – piątek i sobota od 9.00 od Brzyskiej Woli do krzyżówki i Droga na Kulno. Ks. proboszcz chodzi od godz. 9.00 do godz. 16.00 – 17.00. Ks. Damian – piątek i sobota od 9.00 Górki od państwa Zawitkowskich i nad Złotką. Ks. Damian chodzi od godz. 9.00 do godz. 20.00.  Przerwa w kolędzie od 13.00 – 13.30.
  8. W czasie odwiedzin kolędowych prosimy, aby był stół nakryty obrusem, a na nim krzyżyk, Pismo święte, świeca, woda święcona oraz kropidło.