Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – 21.11.2021r.

1. Msza św. w tygodniu o godz.17.00, sobota o 16.00. Rozpoczynamy Koronką do Bożego Miłosierdzia 15 min. przed Mszą św.
  2. Od poniedziałku rozpoczynamy Nowennę do św. Andrzeja Boboli w intencji naszej Ojczyzny.
  3. Składka dzisiejsza przeznaczona jest na Dom Księży Emerytów w Korczynie.
  4. Zgodnie z apelem Przewodniczącego Episkopatu Polski możemy dziś złożyć ofiary do puszek na rzecz migrantów.
  5. Dzisiaj Uroczystość Chrystusa Króla – ostatnia niedziela roku liturgicznego. Święto patronalne Akcji Katolickiej.
  6. Kolejny rok liturgiczny dobiega końca. Za tydzień, pierwszą niedzielą Adwentu rozpoczniemy następny, którego motto brzmi „ Posłani w pokoju Chrystusa”.
  7. W środę przed Mszą św. różaniec w intencji naszej Ojczyzny i nowenna do MBN Pomocy.
  8. W czwartek od godz. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu. Dziękujemy za dar Eucharystii i Kapłaństwa oraz nabożeństwo do św. Józefa.
  9. Jutro wspomnienie św. Cecylii patronki muzyki kościelnej. Naszą modlitwą obejmujemy naszego Pana organistę, dzieci z Mio Dio, chór, orkiestrę oraz wszystkich, którzy ubogacają naszą liturgię śpiewem i muzyką.
  10. Do odebrania prasa katolicka.
  11.  Przypominam, że w kościele obowiązują maseczki zakrywające usta i nos.
  12. Sprzątającym kościoły dziękujemy za wykonaną pracę. Na piątek do tej posługi proszeni są kolejni mieszkańcy Kuryłówki z numerów –  175 – 179.
  13. Przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła módlmy się o Boże błogosławieństwo dla nas  i naszej parafii. Święty Michale Archaniele… Duchu Święty Boże zmiłuj się nad nami.  Św. Józefie módl się za nami.
  14. W ubiegłym tygodniu na miejsce wiecznego odpoczynku odprowadziliśmy śp. Piotra Chlebowicza. Polećmy zmarłego Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie…
Poprzedni artykułOgłoszenia Parafialne – 33 Niedziela zwykła – 14.11.2021r.
Następny artykułOgłoszenia Parafialne- I Niedziela Adwentu 28.11.2021r.