V Niedziela Wielkanocy – 14 maja 2017

197
  1. Msza św. w tygodniu o godz. 18.00, sobota o 17.00.
  2. Taca dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.  Dziękuję panom z Rady Parafialnej za zebranie dzisiejszej składki.
  3. W następną niedzielę taca przeznaczona jest na parafie szczególnie potrzebujące pomocy.
  4. W piątek 19 maja spowiedź dzieci klasy III Szkoły Podstawowej, które w niedzielę – 21 maja, po raz pierwszy przystąpią do Stołu Eucharystycznego. Spowiedź będzie w dwóch turach. Na godzinę 15.45 zapraszamy dzieci klasy III A, a na godzinę 16.45 dzieci klasy III B. Prosimy, aby dziadkowie, chrzestni oraz najbliższa rodzina skorzystała ze spowiedzi w czasie tygodnia, by umożliwić spokojne przygotowanie i spowiedź najmłodszym naszym parafianom.
  5. W związku z Uroczystością Pierwszej Komunii świętej dzieci klasy III Szkoły Podstawowej, na Mszy o godzinie 11.00 w najbliższą niedzielę, będą utrudnienia dotyczące miejsc w kościele. Cały przód nawy głównej, a także nawy boczne będą zarezerwowane dla dzieci, rodziców, dziadków i chrzestnych. Osoby, które nie są zainteresowane w sposób osobisty tą Uroczystością prosimy o wybranie innej godziny Mszy Świętej.
  6. W piątek nie będzie Mszy św. w Ożannie.
  7. We wtorek patronuje nam św. Andrzej Bobola – patron Polski i Akcji Katolickiej. Dlatego we wtorek po Mszy św. spotkanie Akcji Katolickiej, na które wszystkich członków, kandydatów jak i sympatyków serdecznie zapraszamy.
  8. Polecamy prasę katolicką. Do nabycia – „Niedziela” i „Cuda i łaski Boże”
  9. Rodzicom dzieci pierwszokomunijnych dziękujemy za sprzątanie kościołów wczoraj i prosimy również o posprzątanie i udekorowanie w tym tygodniu.
  10. Wszystkim naszym Parafianom, Dobroczyńcom oraz Gościom serdecznie dziękujemy za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzymy błogosławieństwa Bożego w rozpoczętym tygodniu.
Poprzedni artykułPrawdziwe życie wyraża się darem życia z siebie
Następny artykułNabożeństwo Fatimskie 13.05.2017