XII Niedziela Zwykła – 25 czerwca 2017

304
 1. Msza św. w tygodniu o godz. 8.00 i 18.00, sobota o 17.00.
 2. Jutro w naszej parafii dzień całodziennej adoracji Najświętszego Sakramentu. Jest to diecezjalna idea nieustannej adoracji, codziennie w innej parafii, trwająca już od kilku miesięcy, z intencją szczególnej modlitwy o nowe powołania kapłańskie i zakonne oraz o uświęcenie kapłanów. Adoracja rozpocznie się po porannej Mszy św. a zakończy przed Mszą św. wieczorną. Do włączenia się w to wyjątkowe czuwanie i modlitwę zapraszamy wszystkie parafialne wspólnoty oraz wszystkich chętnych.
 3. W bocznych nawach pojawiły się nowe kinkiety 2400 zł.  oraz dwie nowe ławki za 3000 zł.
 4. W środę przed Mszą św. różaniec w intencji ojczyzny, a w czwartek od 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i prywatna adoracja.
 5. W czwartek Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msza św. kościół parafialny o 8.00 i 18.00, Ożanna o 16.30. Taca z uroczystości św. Apostołów Piotra i Pawła jest przeznaczona na potrzeby Stolicy Apostolskiej, czyli tzw. Świętopietrze.
 6. W następną niedzielę taca przeznaczona jest na WSD w Przemyślu.
 7. W piątek zakończenie nabożeństw czerwcowych.
 8. W sobotę pierwsza sobota miesiąca. Rozpoczynamy różańcem o godz. 17.00. Jest to prośba Matki Bożej, aby wynagradzać za grzechy i ratować dusze przed piekłem.
 9. Następna niedziela pierwsza niedziela miesiąca lipca– adoracja. Zmiana tajemnic różańcowych. Intencje dla róż – o wzrost duchowy i materialny naszej parafii oraz o błogosławieństwo Boże w pracach podejmowanych na rzecz parafii.
 10. Urząd Marszałkowski nie przyznał dotacji na ten rok dla naszej parafii. Możemy jeszcze liczyć na dotacje ze Starostwa oraz naszej Gminy.
 11. W tym tygodniu patronują nam środa św. Ireneusz, czwartek święci Piotr i Paweł.
 12. Wszystkim sprzątającym kościoły w ubiegłym tygodniu składamy serdeczne Bóg zapłać, a o posprzątanie kościołów w tym tygodniu prosimy: kościół parafialny parafianie z Tarnawca –  66 – 70 – w piątek po Mszy św.

Wszystkim naszym Parafianom, Dobroczyńcom oraz Gościom serdecznie dziękujemy za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzymy błogosławieństwa Bożego w rozpoczętym tygodniu.

W ubiegłym tygodniu na miejsce wiecznego odpoczynku został odprowadzony śp. Franciszek Ostrowski. Zmarłego polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie…