XXVI Niedziela Zwykła – 25 września 2016

196
 1. Msza św. w tygodniu o 17.00, w sobotę o 16.00. Intencje.
 2. Przypominam, że w środy przed Mszą św. różaniec w intencji ojczyzny oraz nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a w czwartek od 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i prywatna adoracja oraz Nowenna do św. Józefa. Można składać prośby i podziękowania.
 3. W sobotę  rozpoczyna się miesiąc październik, jest to zarazem pierwsza sobota miesiąca – różaniec fatimski – rozpoczniemy o 16.00. Przypominamy, że za odmówienie Różańca zyskuje się odpust zupełny, ilekroć różaniec odmawia się w kościele lub w rodzinie. Odpust ten można zyskać pod zwykłymi warunkami tzn.: wyzbycie się wszelkiego przywiązania do grzechu, nawet lekkiego, spowiedź i Komunia św. oraz modlitwa  w intencjach Ojca Świętego. Odpust ten zyskuje się raz na dzień.
 4. W najbliższą niedzielę – Niedziela Adoracyjna – poświęcenie wody i dewocjonaliów. Po sumie nabożeństwo październikowe i zmiana tajemnic różańca św.
 5. Na sumę zapraszamy wszystkie dzieci. Będzie śpiewał zespół ”Mio Dio”. Dzieci otrzymają plansze i przez miesiąc październik po każdym nabożeństwie różańcowym dostaną naklejanki. Dla najwytrwalszych czekają nagrody.
 6. Taca  w następną niedzielę przeznaczona jest na WSD w Przemyślu.
 7. W poniedziałek spotkanie ministrantów i lektorów po Mszy św.
 8. W środę po Mszy Świętej spotkanie kandydatów na ministrantów.
 9. Na czwartek na Mszę św. i spotkanie w salce katechetycznej zapraszam Grupę Biblijną.
 10. Podobnie jak w zeszłym roku, od niedzieli – 2 października – młodzież naszej parafii, będzie sprzedawać znicze i wkłady. Zapraszamy i zachęcamy do wsparcia naszej młodzieży.
 11. Studium Życia Rodzinnego zaprasza młodzież pomaturalną, małżonków, rodziców do wzięcia udziału w zajęciach, które umożliwią później prowadzenie poradni przedmałżeńskiej na terenie parafii. Szczegóły na plakatach.
 12. Kolegiata w Jarosławiu zaprasza na pielgrzymkę rodzin i małżeństw 8 października. Szczegóły na plakatach.
 13. Do odebrania prasa katolicka – „Niedziela” oraz „Cuda i Łaski”.
 14. W najbliższym tygodniu patronują nam:  wtorek św. Wincenty a Paulo, środa św. Wacław, czwartek św. Archaniołowie Michał, Rafał i Gabriel, piątek św. Hieronim, sobota św. Teresa.
 15. Wszystkim naszym parafianom, gościom i solenizantom życzymy miłej niedzieli oraz Bożego błogosławieństwa na nowy rozpoczynający się tydzień.
 16. Wszystkim sprzątającym kościoły w ubiegłym tygodniu składamy serdeczne Bóg zapłać, a o posprzątanie kościołów w tym tygodniu prosimy:
 • kościół parafialny parafianie  z numerów  – 218 – 225  w piątek po Mszy św.
Poprzedni artykułWychowanie do odpowiedzialności
Następny artykułOgnisko Zespołu Dziecięcego 2016